رشته زبان انگلیسی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1322 بازدید
 1398/03/07

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته زبان انگلیسی

 

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته زبان انگلیسی

از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق زبان انگلیسی از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته زبان انگلیسی، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته زبان انگلیسی یکی از رشته های مهم علوم انسانی و اجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان انگلیسی در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی زبان انگلیسی "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته زبان انگلیسی دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

 

رشته زبان انگلیسی گرایش آموزش زبان انگلیسی

در یک نگاه می‌توان گفت که در این گرایش روش‌های تخصصی تدریس در رده‌های سنی مختلف و همچنین موانع یادگیری زبان انگلیسی موردبررسی قرار می­گیرد. از آنجایی که این گرایش مجموعه­ای از چندین گرایش دیگر از قبیل جامعه‌شناسی، روانشناسی، و مفاهیمی همچون تحلیل گفتمان، سیاست‌ها و برنامه‌ریزی زبانی، زبانشناسی و موضوعات مربوطه است، از گرایش‌های میان‌رشته‌ای محسوب می‌شود. داوطلبان ضمن تکمیل معلومات قبلی خود راجع به جنبه‌های مختلف زبان با اصول نظری، و روش‌های تدریس این زبان با توجه به نیازهای جامعه آشنایی پیدا می‌کنند. قابل‌ذکر است این گرایش در ایران نسبت به دو گرایش دیگر، ازلحاظ ادامه تحصیل تا مقطع دکتری تدریس می‌شود، و در سالیان آتی نیز تعداد دانشگاه‌هایی که در مقطع دکتری دانشجو می­پذیرند افزایش خواهد یافت.

 

 رشته زبان انگلیسی گرایش زبان و ادبیات انگلیسی

گرایش زبان و ادبیات انگلیسی یکی از سه گرایش مجموعه این رشته است که در کنار دو گرایش دیگر، داوطلبان بسیاری را به خود جلب کرده است و بیشتر به وجوه ادبی زبان توجه می­کند. هدف اصلی، شناخت ادبیات غرب، نقد ادبی، فنون و صناعات ادبی و همچنین ادبیات کهن و جدید غرب در غالب متون ادبی سنگین به همراه کلمات غیر مصطلح می­باشد. یکی از دروس پرطرفدار این گرایش درس نقد ادبی می­باشد که در دو بخش رویکردهای نقد و نقد عملی تدریس می­شود. رویکردهای نقدی متشکل از نقد فرمالیستی روسی و همچنین نقدهای ساختارشکنانه می‌باشد. به‌علاوه در این گرایش آثار نویسندگان مطرح انگلیسی زبان مورد نقد و تحلیل قرار می‌گیرد. قرون و اعصار به همراه آثار مطرح نویسندگان در درس تاریخ ادبیات و آثار ادبی به بررسی گذاشته می‌شوند. ازنظر بازار کار آکادمیک، به‌عنوان یکی از پر فرصت ترین گرایش‌های زبان انگلیسی به شمار می‌آید. چراکه فارغ‌التحصیلان این گرایش می‌توانند در اکثر مشاغلی که توسط فارغ‌التحصیلان دیگر گرایش‌ها انجام می‌شود هم عملکرد درخشانی داشته باشند.

 

رشته زبان انگلیسی گرایش مترجمی زبان انگلیسی

این گرایش به‌طور کاملاً تخصصی روی ترجمه متون عمومی و تخصصی تکیه دارد و فارغ‌التحصیلان این گرایش، مهارت لازم برای ترجمه متون ادبی و غیرادبی را پیدا می­کنند. این گرایش تا مقطع دکترا نیز ادامه پیدا می‌کند. قابل‌ذکر است که به‌منظور شرکت در آزمون قوه قضاییه برای کسب پروانه دارالترجمه رسمی، داشتن مدرک دانشگاهی مترجمی الزامی است. دروس گرایش مترجمی را می‌توان به سه بخش دروس عمومی، تخصصی پایه و تخصصی اصلی تقسیم می‌شود که از این میان دروس عمومی و تخصصی پایه بین دو رشته ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی مشترک است و دروس تخصصی اصلی مجزا می‌باشد. دانشجویان این گرایش، انواع دروس ترجمه ازجمله ترجمه متون ادبی و اصول و روش ترجمه، ترجمه انفرادی، ترجمه پیشرفته،  را می­گذرانند، درحالی‌که دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی  ادبیات نمایشی، شعر، تاریخ ادبیات و رمان را مطالعه می‌کنند.

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.