رشته علوم جغرافیایی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1336 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته علوم جغرافیایی

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم جغرافیایی

توجه بسیار مهم: قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق علوم جغرافیا از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم جغرافیایی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته علوم جغرافیایی، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته علوم جغرافیایی یکی از رشته های مهم علوم انسانی واجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های ژئومورفولوژی، آب وهواشناسی(اقلیم)، کارتوگرافی، جغرافیای انسانی، جغرافیای شهری است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم جغرافیا در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی علوم جغرافیا "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم جغرافیا را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته علوم جغرافیا دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

 

رشته علوم جغرافیا گرایش ژئومورفولوژی

ژئومورفولوژی بیشتر به پدیده های سطح زمین توجه دارد یعنی، ریخت یا چهره زمین را مطالعه می کند. به همین دلیل این علم ارتباط نزدیکی با زمین شناسی دارد و تحت تاثیر یافته های علم زمین شناسی است. چرا که ریخت یا شکل ظاهری زمین، تبلور اتفاقات درون زمین می باشد. البته زمین شناسی بیشتر به اعماق و لایه های درونی زمین می پردازد اما ژئومورفولوژی فرآیندهای بیرونی یا سطحی زمین را مطالعه می کند.

 

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم جغرافیا کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.