مشاوره نگارش رساله دکتری

مشاوره نگارش رساله دکتری

مشاوره نگارش رساله دکتری

مشاوره انجام رساله 

یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی انجام رساله می‌باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش یک پروپوزال دقیق و استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از رساله جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. بطور کلی علاوه بر این که کاری زمان بر و طاقت فرساست، به تجربه و دانش فراوان نیز نیازمند است. ما با چندین سال تجربه در عرصه پژوهش و با در اختیار داشتن طیف وسیعی از متخصصین و اساتید کشور آماده مشاوره و در کلیه رشته‌های دانشگاهی هستیم. دانشجویان گرانقدر می‌توانند از طریق ثبت آنلاین سفارشات خود را جهت انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال به اطلاع کارشناسان مجموعه برسانند. خدمات ما شامل مشاوره انجام رساله دکتری، انجام رساله دکترا، آموزش انجام رساله دکتری و آموزش انجام رساله دکتری و... می‌باشد.

 

مشاوره انجام رساله دکتری 

در موسسه رایان پژوهان دانشجویان عزیز می‌توانند برای انجام رساله دکتری مشاوره بگیرند. این مشاوره تمامی بخش های رساله دکتری نظیر، انتخاب موضوع رساله، انتخاب منابع، ترجمه مقالات تخصصی و سایر فرآیند ها را در برمی‌گیرد. با مشاوره تخصصی دانشجویان با خیال راحت تری رساله را آغاز می‌کنند و در انتها نیز نتیجه موفقیت آمیز خواهد بود. مشاوره از ارکان جدا نشدنی انجام یک کار مهم نظیر انجام رساله است. رساله دکتری نیز بسیار مهم و نتیجه سال‌ها تلاش یک فرد است تا به بالاترین مدرک تحصیلی خود برسد. از این رو مشاوره تخصصی در این مقطع به دانشجو در طی کردن روند نگارش و انجام رساله دکترا کمک بسیاری خواهد کرد. پس دانشجویان عزیز نباید تأثیر یک مشاوره خوب و تخصصی را در موفقیت خویش نادیده بگیرند.

 

آموزش انجام رساله دکتری 

تنها مشاوره نمی‌تواند راه گشای دانشجو باشد. بسیاری از دانشجویان بخصوص دانشجویان دوره دکتری در حال نگارش اولین رساله خود هستند. از این رو نیاز به کمک‌هایی فراتر از مشاوره دارند و آن آموزش انجام رساله است. در سایت رایان تزیز آموزش هایی را برای انجام رساله از انتخاب موضوع، آموزش فهرست نویسی رساله تا نحوه دفاع از رساله و... برای کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم. به علاوه در بخش مقالات رایگان، مقالات و رساله‌های بسیاری را برای کمک به دانشجویان قرار داده‌ایم. علاوه بر این همیشه برای ارائه خدمات آموزشی بهتر در تلاش هستیم تا به دانشجویان کمک کنیم تا از این مرحله زندگی خود با موفقیت بیرون بیایند.
بنابراین تیم پژوهشی رایان تزیز آمادگی حضور جهت مشاوره پیاده سازی رسالهرا اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره و آموزش رساله، طرح تحقیق و پیاده سازی رسالهکافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

 

مراحل ثبت درخواست انجام رساله دکتری  با "رایان تزیز"

1. ثبت درخواست و ارسال مستندات موجود توسط دانشجو از طریق راههای موجود در سایت
2. دریافت درخواست توسط کارفرمایان رایان تزیز
3. ارسال پاسخ از طریق ایمیل، واتساپ، تلگرام یا تماس تلفن های مورد تایید و ثبت شده در سایت رایان تزیز با دانشجویان
4. توافق مبلغ حق الزحمه فی مابین دانشجو و موسسه رایان تزیز
5. ارسال قرارداد از سمت رایان تزیز به دانشجو و محقق
6. واریز مبلغ توافق شده در قرارداد توسط دانشجو به حساب مدیریت رایان تزیز
7. تهیه فیلم آموزشی و ویس از رساله انجام شده توسط محقق رایان تزیز
8. اطلاع از اتمام کار توسط کارفرمایان رایان تزیز به دانشجو مبنی بر اتمام کار
9. تسویه حساب دانشجو و در امان بودن هزینه پرداخت شده دانشجو نزد موسسه (بدون تایید دانشجو مبلغی به محقق پرداخت نمی گردد)
10. ارسال مستندات و فایل های تهیه شده توسط رایان تزیز به دانشجو
11. بررسی موارد دریافت شده توسط دانشجو
12. تسویه حساب موسسه با محقق با تایید دانشجو

 

بنابراین موسسه "رایان تزیز" با کادری مجرب و به صورت 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شما مبنی بر انجام درخواست هایتان در کمتر از 30 دقیقه می باشد. شعار ما جلب اعتماد و اطمینان کاربران می باشد.