رشته هنرهای نمایشی و سینما

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1310 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته هنرهای نمایشی و سینما

رشته هنرهای نمایشی و سینما

تاریخچه ھنرھای نمایشی در غرب به دوره رنسانس در اوایل قرن ششم قبل از میلاد بر می‌گردد که به عنوان نخستین حرکت‌های رسمی برای ظهور سنت‌های نمایشی کلاسیک در یونان بود.این شکل‌گیری از نمایش‌های تراژدی وشادی که همراه با آیین‌های مذهبی بود آغاز شد و به سرعت با ظهور نویسندگانی چون آریستوفان، سوفوکل و… پیشرفت چشمگیری داشت تا جاییکه به نمایشهای پانتومیمی در روم و در قالب نمایش‌های کارناوالی به ایتالیا رسید و بعدها با ظھور بزرگانی چون شکسپیر در عرصه نمایش به حرکات نمایشی، همراه با موسیقی رسید که هنرمندانه طراحی و اجرا شده‌ است.در رشته هنرهای نمایشی، هنرمند با استفاده از بدن و بیان در مرحله نخست و خلاقیت، بهره‌گیری از دانش روز هنری و دیگر امکانات تکنولوژیکی به خلق هنر خود می‌پردازد.فارغ‌التحصیلان این رشته باید توانایی درک مسائل روز را به خوبی داشته باشند چون یک هنرمند، بازیگر، تهیه‌کننده، کارگردان و… باید مسائل جامعه را به‌خوبی شناخته و از احساسات و قوه تخیل بالایی برخوردار باشند.

 

مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری رشته هنرهای نمایشی و سینما

 از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق هنرهای نمایشی و سینما از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد و دکتری امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد هنرهای نمایشی و سینما می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته هنرهای نمایشی و سینما، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته هنرهای نمایشی و سینما یکی از رشته های مهم هنر  است.از این رو دپارتمان پژوهشی هنر "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری هنرهای نمایشی و سینما را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

 جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم و مهندسي آبخيز کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.