رشته تربیت بدنی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1620 بازدید
 1398/03/07

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته تربیت بدنی

 مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته تربیت بدنی

شکيار با جسم انسان آشنا مي شود و از سوي ديگر بخشي از دروس اين رشته شامل علوم تربيتي است تا دانشجوي اين رشته با تنش و واکنش انسانها آشنا شود و بتواند به عنوان يک مربي با ورزشکاران يا دانش آموزان به درستي برخورد کند. و بالاخره يک بعد اين رشته شامل علوم ورزشي مي شود يعني دانشجو، علوم ورزشي را به صورت علمي و عملي آموزش مي بيند تا بتواند در رشته هاي مختلف ورزشي مهارت داشته باشد و همچنين توانايي تحقيق در علوم ورزشي را به دست بياورد.

 

گرایش رفتار حرکتی

در گرایش رشد حرکتی، تاکید برنامه بر جنبه های رشدی و کارکردی حرکت در طول زندگی، از حرکات اولیه اطفال و کودکان تا افراد بزرگسال و مسن می باشد. فارغ التحصیلان این گرایش توانایی هایی نظیر تحلیل رشد حرکتی کودکان و نوجوانان، تحلیل حرکات انسان در طول مدت رشد و آموزش و مشاوره برای ارتقاء مهارتهای حرکتی عموم مردم و توانایی انجام آزمونهای مختلف برای ارزیابی رشد حرکتی را به دست می آورند.

اساس برنامه در گرایش یادگیری و کنترل حرکتی بر ساز و کارهای زیربنایی مرتبط با اکتساب مهارتهای حرکتی و ورزشی استوار است. به عبارتی در این گرایش صحبت از یادگیری اجرای حرکت و مهارتهای آن در میان است. به عنوان مثال، تحلیل نقاط ضعف و قوت مهارت های ورزشکاران در یک رویداد ورزشی و یا برنامه ریزی و اجرای برنامه های مهارت آموزی در رشته های ورزشی، از جمله توانایی های فارغ التحصیلان این گرایش است.

تمرکز برنامه گرایش آموزش تربیت بدنی، همچنان که از نامش پیداست، بر مولفه های آموزشی، ساختارهای دانش و فرایندهای یادگیری می باشد. فارغ التحصیلان در اموری همچون تدریس و بکارگیری یافته های تحقیق در امر تدریس، تدوین برنامه درس تربیت بدنی در مدارس و ارزیابی نتایج این اقدامات مهارت های لازم را خواهند آموخت.

 

گرایش آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی 

موضوع کارشناسی ارشد آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، موارد مربوط به آسیب شناسی ورزشی، حرکات اصلاحی، پیش گیری و بازتوانی، تربیت بدنی ویژه و ورزش معلولین است.افراد تحت پوشش این رشته شامل گستره ای از مبتلایان به ناهنجاری های جسمی و حرکتی، افرادی که در معرض آسیب دیدگی ورزشی قرار دارند و کم توانان جسمی، ذهنی و رفتاری است که از آنان تحت عنوان کم توان، بیمار و معلول یاد می شود.  
کارشناسی ارشد آسیب شناسی و حرکات اصلاحی دارای 2 گرایش حرکات اصلاحی و امدادگر ورزشی می باشد

حرکات اصلاحی یکی از بخش های تربیت بدنی است که هدف آن پیشگیری و رفع برخی ناهنجاری های جسمانی توسط تمرین های بدنی است.به عبارت دیگر حرکات اصلاحی عبارت است از برنامه ای ورزشی و حرکتی که در آن با اجرای تمرین های خاص عملکرد و ساختمان بدن تغییر می کند و اصلاح می شود. شاید نتوان معیار ثابت و مشخصی برای وضعیت بدنی تمام افراد به صورت یکسان در نظر گرفت زیرا این موضوع در ارتباط با مکانیک بدن و تحت تأثیر عملکرد دستگاه های مختلف بدن از جمله اسکلت و عضلات است.

 

رشته بیومکانیک

رشته بیومکانیک ورزشی در گروه علوم انسانی مجموعه تربیت بدنی قرار گرفته است.

مطابق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور ، فقط داوطلبان فارغ التحصیل از رشته های تربيت بدني و علوم ورزشي (تمامي گرايش ها) میتوانند در کنکور دکتری بیومکانیک ورزشی شرکت نمایند.

کارشناسی ارشد بیومکانیک ورزشی در برگیرنده علوم آناتومی، کنترل حرکتی، فیزیک حرکت شناسی و بیو مکانیک می باشد.

بیو مکانیک علمی است که با بکارگیری قوانین فیزیک و مکانیک در حرکات ورزشی ، تجزیه و تحلیل عمل و عکس العمل نیروهای داخلی و خارجی بر بدن انسان صحبت می کند. اهمیت بیومکانیک برای یک رشته ورزشی با تکنیک های مرتبط با آن رشته نسبت مستقیم دارد: هر قدر موفقیت در رشته ورزشی خاص نیاز بیشتری به تکنیک های ویژه داشته باشد، اهمیت بیومکانیک برای آن رشته بیشتر است.

رشته کارشناسی ارشد بیومکانیک ورزشی به منظور مطالعه و بکارگیری مفاهیم و اصول اولیه فیزیک در درک طبیعت و تجزیه و تحلیل توصیفی و کمی حرکت های پایه تا حرکات پیچیده ورزشی که در هر دو وضعیت ایستا و پویا قابل اجرا هستند، دایر شده است.

 

رشته فیزیولوژی ورزش

مسئولیت مطالعه چگونگی طرز كار بدن با علم فیزیولوژی است . قلمرو فیزیولوژی به مفهوم وسیع كلمه مجموعه رده های حیوانی و گیاهی را در بر می گیرد . فیزیولوژی ذاتاً یك دانش تجربی است و اطلاعات تجربی تا آنجایی كه امكانپذیر باشد با انجام اندازه گیری های عینی به دست می آید .

 برای مثال با قرار دادن دست بر روی پیشانی بیمار ممكن است بتوان وجود تب را احساس كرد اما تشخیص واقعی به وسیله ترمومتر پزشكی انجام می گیرد كه با قاطعیت درجه حرارت بدن بیمار را مشخص میكند

بدن انسان از گروههای متعدد سلولی كه اندامها را تشكیل می دهند ساخته شده است در موجود زنده ، همكاری اندامها تعدادی سیستم را در بدن تشكیل می دهد . چنانكه قلب ، رگهای خونی و خون رویهم سیستم قلبی عروقی ( cardiovascular ) را تشكیل میدهند . ریه ها و مجاری تنفسی با عضلات تنفسی ، سیستم تنفسی ( respiratory ) را می سازند .

سیستم گوارش ( Dijestive ) غذاهای مصرف شده از راه دهان را به شكل قابل استفاده برای نمو ، ترمیم بافتها ، تولید انرژی و گرما در می آورد . مواد زائد توسط سیستم ادراری ( urinary ) به خارج از بدن دفع می گردند . این سیستم از كلیه ها كه سازنده ادرار هستند تشكیل شده است . اعمال بدن از دو سیستم فرماندهی یا كنترل دستور می گیرند ، یكی غدد داخلی كه تولید كننده هورمونها یا پیكهای شیمیایی هستند و همراه با جریان خون برای تحریك اندامهای دور دست به حركت در می آیند و دیگری سیستم عصبی كه اطلاعات و دستورات را در طول رشته های عصبی به صورت امواج عصبی انتقال می دهد ، سیستم عصبی خود به دو دسته مركزی و محیطی ( پیرامونی ) تقسیم می شود . سیستم عصبی مركزی شامل مغز و نخاع میباشد و سیستم عصبی محیطی توسط سیستم عصبی مركزی كنترل میشود . بدن بوسیله حسهای خاص بینائی ، بویائی ، شنوائی و چشائی از محیط اطراف باخبر میشود.

 این فقط برای تسهیل كار است كه بدن را به سیستم های مختلف تقسیم كرده اند و باید همیشه به یاد داشت كه تمام سیستمهای بدن به هم مربوط هستند . علم فیزیولوژی با عمل آناتومی ارتباط بسیار نزدیك و تنگاتنگی دارد . این دو علم علیرغم ویژگیهای مربوط به خود ، خیلی به هم مربوط هستند . به عبارت دیگر ساختمان بدن موجود زنده و عمل آن غیر قابل تفكیك از هم می باشند . این هماهنگی را می توان در ساختمان و كار اعضای مختلف عملاً مشاهده كرد .

 

 

مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری رشته تربیت بدنی تربیت بدنی

 از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محققین دپارتمان تربیت بدنی از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد و دکتری امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دپارتمان تربیت بدنی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید دپارتمان تربیت بدنی ، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. دپارتمان تربیت بدنیی کی از دپارتمان های مهم تکنولوژی  است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری تربیت بدنی. از این رو دپارتمان پژوهشی تربیت بدنی تکنولوژی  "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری تربیت بدنیرا با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

مراحل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت در دپارتمان پژوهشی رایان پژوهان پارسه

دپارتمان پژوهشی "رایان پژوهان پارسه" فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد دکتری در تمامی دپارتمان ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان دپارتمان مهندسی تربیت بدنی  به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری تربیت بدنی بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

1- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

2- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

3- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدتربیت بدنی  

4- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشدتربیت بدنی   بصورت بخش به بخش

5- آموزش تهیه فصل 1و2 و تایید توسط استاد

6- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

7- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشدتربیت بدنی  

8- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

9- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

10- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

 

جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته تربیت بدنی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.