گرایش تجارت الکترونیک

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1322 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش تجارت الکترونیک

رشته اقتصاد گرایش تجارت الکترونیک

دوره کارشناسی ارشد اقتصاد و تجارت الکترونیک برای بررسی و تحلیل اقتصادی جنبه های مختلف تجارت الکترونیک طراحی و اجرا می شود. دانش آموختگان این رشته قادر خواهند بود به عنوان کارشناس ارشد، تحلیل های مناسب را درباره مسائل اقتصادی تجارت الکترونیک، توسعه سیستمهای اقتصادی و تجاری تجارت الکترونیک، توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در اقتصاد و بازرگانی و توسعه راهبردی طرح های تجارت الکترونیک ارائه نمایند.

مبادله الکترونیکی داده بصورت مکانیزمی تعریف می شود که به موجب آن انتقال و تبادل داده در راستای تحقق فعالیت های تجاری با ساختار و شکل تعریف شده و بکارگیری پیام های استاندارد شده بین المللی، توسط ابزار الکترونیکی از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر انجام می شود. در حالیکه تجارت الکترونیک عبارت از مبادله تجاری بدون استفاده از کاغذ است که در آن از مبادله الکترونیکی داده ها به عنوان یک ابزار به همراه پست الکترونیک، تابلوی اعلانات الکترونیک، انتقال الکترونیک وب و سایر فناوریهای مبتنی بر شبکه استفاده می شود. بعبارت دیگر مبادله الکترونیکی داده ها بعنوان ستون فقرات تجارت الکترونیک عمل می نماید. چنانچه از تعریف فوق بر می آید. تجارت الکترونیک خطیه ای بسیار وسیع تر از مبادله الکترونیکی داده دارد.

 

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته اقتصاد گرایش تجارت الکترونیک کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.