رشته مهندسی مکانیک

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1362 بازدید
 1398/02/30

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته مهندسی مکانیک

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مکانیک

توجه بسیار مهم: قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق مکانیک از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته مکانیک می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته مکانیک، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته مکانیک یکی از رشته های مهم فنی و مهندسی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های اصلی طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، ساخت و تولید، بیومکانیک، سیستم محرکه خودرو، سیستم های انرژی،مهندسی هسته ای و مهندسی دریا است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی مکانیک "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته مکانیک دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

 

رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی

در گرایش طراحی کاربردی مهندسی مکانیک هدف تربیت متخصصانی است که بتوانند در مراکز تولید و کارخانه‌ها، اجزاء و مکانیزم‌های ماشین آلات مختلف را طراحی کنند. در این گرایش به بررسی انواع نیروها، حرکت‌ها و تأثیر آنها در اجزاء مختلف ماشین پرداخته شده و بهترین حالت قطعه مورد نظر برای تمامی آن نیروها و گشتاورها برای برداشتن بهترین کارایی در عمر مناسب طراحی می‌گردد.

 

رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی

این رشته از مهندسی مکانیک در به کار بردن علوم و تکنولوژی مربوط جهت طرح و محاسبه اجزاء سیستمهایی که اساس کار آنها مبتنی بر تبدیل انرژی انتقال حرارت و جرم است به متخصصان کارایی لازم را می‌دهد و آنها را جهت فعالیت در صنایع مختلف مکانیک در رشته حرارت و سیالات آماده می‌سازد.

 

رشته مکانیک گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت فناوری اطلاعات نظم و انضباطی است که در آن، تمام منابع فناوری، مطابق با نیازها و اولویت‌های خود، اداره می‌شود. این منابع ممکن است شامل سرمایه گذاری‌های محسوس مانند سخت افزار مکانیک، نرم‌افزار، داده‌ها، شبکه و امکانات مرکز داده، که توسط کارکنان استخدام شده اش از آن منابع نگهداری می‌شود باشد. مسئولیت مدیریت فناوری اطلاعات در یک شرکت شامل بسیاری از توابع اساسی مدیریت‌هایی، مانند بودجه ، نیروی انسانی و سازماندهی و کنترل می‌باشد که، همراه با موارد که به تکنولوژی مربوط می‌باشد، مانند مدیریت تغییر، طراحی نرم‌افزار ، برنامه ریزی شبکه، پشتیبانی فنی و غیره می‌باشد.

برخی از مهمترین حیطه های موجود در گرایش فناوری اطلاعات (IT) در رشته مکانیک عبارتند از:

- آموزش الکترونیکی

- مدیریت دانش سازمان

- داده کاوی

- نقش فناوری اطلاعات در سازمان

- مدیریت دانش با عملکرد سازمان

- مدیریت ارتباط با مشتری

- رتبه سنجی اعتباری مشتریان

- طراحی مجدد فرایندها

- الگوهای ایده آل همسویی (Alignment) استراتژیک IT و عملکرد تجاری

- استراتژی های منابع انسانی

 

رشته مکانیک گرایش تجارت الکترونیک

این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ارشد استفاده کرد.

برخی از مهمترین حیطه های پژوهشی در این گرایش از رشته مکانیک عبارتند از:

- کسب و کار الکترونیک

- معماری های سازمانی

- مدیریت ارتباط با مشتری

- بازاریابی درون سازمانی

- بلوغ سیستم های هوش تجاری

- بانکداری الکترونیک

- رضایت مشتری

- سیستم پیشنهاد دهنده بانکی

- تجزیه و تحلیل رضایتمندی مصرف کنندگان

- پرداخت الکترونیکی توسط مشتریان

- داده کاوی

 

رشته مکانیک گرایش هوش مصنوعی و رباتیک

هوش مصنوعی و رباتیک شامل توسعه سیستم های مصنوعی می شود و در زندگی تجاری و خانگی به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرد. گزینه های شغلی از مدیریت تا تکنولوژی متنوع است. از کاربردهای این گرایش می توان به تحلیلگران آماری، برنامه نویسان، کارشناسان زبان، مهندسان و مدیران اشاره کرد.

برخی از مهمترین حیطه های مورد تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد رشته مکانیک گرایش هوش مصنوعی و رباتیک عبارتند از:

- پردازش تصویر اعم از تصاویر ماهواره ای، تصاویر MRI و پزشکی، تصاویر و اشیاء موجود در خیابانها و کلیه شاخه های مرتبط به تصویر

- پردازش زبان طبیعی

- بینایی ماشین

- طراحی ربات هوشمند

- شبکه های بین خودرویی

- شبکه های ونت

- شبکه های حسگر بی سیم

- رایانش ابری

- و غیره

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.