شبیه سازی و تحلیل آماری

شبیه سازی و تحلیل آماری

شبیه سازی و تحلیل آماری

تعریف تحلیل آماری 

تحلیل آماری عبارتست از گزارشی شامل جداول و شکل های آماری و تحلیل و تفسیر آنها، به گونه ای که تصویری روشن و توصیفی از داده ها و هم چنین استنباط های حاصل از استخراج نکات کلیدی و مدیریتی از داده ها ارائه می دهد.

داده ها ممکن است به صورت داده های آماری آماده باشند (مانند نرخ تورم، درآمد، و مانند آن) و یا اینکه از پرسشنامه های توزیع شده بدست آمده باشند.

در نگارش تحلیل آماری حتما نیاز به استفاده از یکی از نرم افزارهای آماری (مانند Excel، EViews، SPSS و مانند آن) خواهد بود.

در تحلیل های آماری تهیه شده برای تحقیقات دانشگاهی و پایان نامه ها، علاوه بر موارد فوق از آزمون های آماری برای قبول یا رد فرضیات تحقیق استفاده می گردد.

 

ابزار تحلیل آماری 

یکی از ابزارهای اصلی مورد نیاز برای انجام و نگارش تحلیل آماری، نرم افزار آماری است. و تصور “تحلیل آماری” بدون استفاده از نرم افزارهای آماری غیر ممکن است. زیرا برای تجزیه و تحلیل داده ها نیاز به عملیات های آماری خاصی است که محاسبات آن به صورت دستی غیر ممکن یا بسیار سخت و زمان بر می باشد. برخی از مهمترین ابزار ها جهت تحلیل آماری عبارتند از: نرم افزار صفحه گسترده اکسل، زبان برنامه نویسی متلب، نرم افزار SPSS آماری و غیره.

 

تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری  توسط "رایان تزیز"

واحد تحلیل آماری موسسه رایان پژوهان متشکل از برنامه نویسان، اساتیدمجرب و متخصص در مباحث آماری و شبیه سازی پایان نامه و مقاله ارشد و رساله دکتری می باشد. این واحد با در این اختیار داشتن قوی ترین تیم آماری در سطح کشور سعی دارد با ارائه خدماتی با کیفیت در وقت و زمان و هزینه شما صرفه جویی کند.پروژه های متنوع  ملی و منطقه ای انجام شده توسط این تیم،گواه توانمندی و تسلط متخصصان و رضایت مشتریان می باشد.هدف اصلی این واحد آموزش،مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی پژوهشگران محترم،پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی در سطح عالی و در جهت تحقق به رسالت اصلی خویش یعنی تقویت بنیه علمی کشور می باشد.

 

ویژگی های انجام سمینار دانشجویی  توسط "رایان تزیز"

ویژگی اصلی انجام سمینار توسط رایان تزیز پشتیبانی سمینار تا تایید توسط اساتید و اصلاحات مدنظر استاد می باشد. همچنین بهره گیری از مقالات معتبر isi درزمینه ی موضوع مدنظر می باشد. 

درس گروهی یا سمینار نوعی درس در دانشگاه‌ها است که استاد واحد ندارد و جلسات سخنرانی استادان حول موضوع خاصی است. از زمره اهداف برگزاری درس گروهی این است که دانشجویان را با نمونه‌های عملی مسائلی که در پژوهش‌های میدانی و غیره پیش می‌آیند آشنا کنند. تیم پژوهشی رایان تزیز مشاوره سفارش انجام و نگارش سمینار کارشناسی ارشد  و دکتری در کلیه رشته ها توسط گروهی از متخصصین با تجربه ارائه می دهد.

 

مراحل ثبت درخواست تا تحویل فیلم آموزشی یا ویس  با "رایان تزیز":

1. ثبت درخواست و ارسال مستندات موجود توسط دانشجو از طریق راههای موجود در سایت

2. دریافت درخواست توسط کارفرمایان رایان تزیز

3. ارسال پاسخ از طریق ایمیل، واتساپ، تلگرام یا تماس تلفن های مورد تایید و ثبت شده در سایت رایان تزیز با دانشجویان

4. توافق مبلغ حق الزحمه فی مابین دانشجو و موسسه رایان تزیز

5. ارسال قرارداد از سمت رایان تزیز به دانشجو و محقق

6. واریز مبلغ توافق شده در قرارداد توسط دانشجو به حساب مدیریت رایان تزیز

7. تهیه فیلم آموزشی و ویس از تحلیل آماری و شبیه سازی انجام شده توسط محقق رایان تزیز

8. اطلاع از اتمام کار توسط کارفرمایان رایان تزیز به دانشجو مبنی بر اتمام کار

9. تسویه حساب دانشجو و در امان بودن هزینه پرداخت شده دانشجو نزد موسسه (بدون تایید دانشجو مبلغی به محقق پرداخت نمی گردد)

10. ارسال مستندات و فایل های تهیه شده توسط رایان تزیز به دانشجو

11. بررسی موارد دریافت شده توسط دانشجو

12. تسویه حساب موسسه با محقق با تایید دانشجو

 

بنابراین موسسه "رایان تزیز" با کادری مجرب و به صورت 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شما مبنی بر انجام درخواست هایتان در کمتر از 30 دقیقه می باشد. شعار ما جلب اعتماد و اطمینان کاربران می باشد.