گرایش برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1337 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

رشته اقتصاد گرایش برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی

هدف کلی دوره کارشناسی ارشد برنامه ریزی اقتصادی تربیت دانشجویان در زمینه فراگیری و تحقیق در مورد تئوری مدلسازی، طراحی و کاربرد روش های برنامه ریزی است. این دانشجویان پس از خاتمه تحصیل می توانند در سازمان های مختلف تولیدی و خدمات اقتصادی و اجتماعی، صنایع، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات تجاری و مالی و صنایع و شرکت های تولیدی و خدماتی بخش خصوصی فعالیت کنند.

هدف از این دوره ‌ تربیت افرادی است که بتوانند با بهره‌گیری ازدانش اقتصاد، مسائل و مشکلات پیچیده اقتصادی را در سطوح کلان و بخشی و نیز سازمان‌های بزرگ اقتصادی تجزیه و تحلیل کرده‌ و راه‌حل‌ها و سیاست‌های مؤثر و متناسب را ارائه نمایند.

به عبارتی هدف از این رشته تعلیم و تحقیق پیرامون تئوری ، مدلسازی ، طراحی و کاربرد روشهای برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی می باشد.
 فارغ‌التحصیلان این دوره با بهره‌گیری از تسلط بر دانش اقتصاد  قادر خواهند بود در زمینه های زیر فعالیت کنند :
به عنوان مدیر و کارشناس ارشد، در تنظیم سیاست‌های اقتصادی برای رفع مشکلات اقتصادی کشوردر سطوح مختلف – تحقیق و پژوهش در حوزه مربوطه – تدریس در حوزه مربوطه.

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته اقتصاد گرایش برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.