گرایش مدیریت بازاریابی جهانگردی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1424 بازدید
 1398/04/03

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش مدیریت بازاریابی جهانگردی

 

رشته مدیریت گردشگری گرایش مدیریت بازاریابی جهانگردی


«بازاریابی جهانگردی یک روند مدیریت فنی شامل پیش‌بینی نیازها و جلب رضایت گردشگران فعلی و آتی است، به طوری که شرکت‌های مسافرتی و عرضه کنندگان را در رقابت با یکدیگر قرار داده است. وظایف مدیریت بازاریابی (ایجاد تقاضا توسط مدیر بازاریابی، منظم کردن سطح تقاضا و زمانبندی آن و ارائه مشخصات تقاضا برای دستیابی به اهداف سازمان است).

 

مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری رشته مدیریت بازاریابی جهانگردی 


 از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محققین رشته مدیریت بازاریابی جهانگردی از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد و دکتری امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت بازاریابی جهانگردی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته مدیریت بازاریابی جهانگردی، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته مدیریت بازاریابی جهانگردیی کی از رشته های مهم تکنولوژی  است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت بازاریابی جهانگردی. از این رو دپارتمان پژوهشی علوم تکنولوژی  "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت بازاریابی جهانگردی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت بازاریابی جهانگردی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.