رشته زبان شناسی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1370 بازدید
 1398/03/07

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته زبان شناسی

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته زبان شناسی

توجه بسیار مهم: قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق زبان شناسی از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان شناسی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته زبان شناسی، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته زبان شناسی یکی از رشته های علوم انسانی و اجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های اصلی زبان شناسی همگانی و آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی کامپیوتر "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته زبان شناسی دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

 

رشته زبان شناسی گرایش زبان شناسی همگانی

نظر به گسترش و پیشرفت قابل ملاحظه علم زبان شناسی نوین و اهمیت دستاوردهای نظری و کاربردی آن و با توجه به نیاز کشور به تربیت زبانشناسان متخصص برای ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی بیشتر به لحاظ وجود مسایل زبانی در ایران به عنوان یک کشور چند زبانه، تهیه طرح آموزشی جدید در رشته زبان شناسی همگانی به عهده کمیته تخصصی زبان شناسی گذاشته شد. این کمیته به تهیه پیش نویس برنامه آموزشی جدید برای دوره کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی پرداخت و در مراحل مختلف پیش نویس مزبور را به نظر خواهی متخصصان در دانشگاهها و موسسات پژوهشی گذاشت. طرح حاضر شکل اصلاح شده و نهائی آن پیش نویس است.

 

رشته زبان شناسی گرایش آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

این رشته به صورت کاملا تخصی وار به مقوله و همچنین به کتاب های تاریخی به پیشینه تاریخ زبان زیان فارسی می نگرد.در همین زمینه مسئله های حوزه آموزش را مطرح می نماید.

دانشجویان فارع شده در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد می تواند کارهای عظیمی مانند کتاب های درسی رو تحلیل و تجزیه نمایید و یا استخدام در شهرداری و نهاد های سیاسی به پژوهش جامعه و گویش های آن بپردازند و همچنین به کار گفتار درمانی در نهاد های پزشکی نیز می تواند بپردازد.

 

مراحل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی در دپارتمان پژوهشی رایان پژوهان پارسه

دپارتمان پژوهشی "رایان پژوهان پارسه" فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان رشته زبان شناسی به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

1- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

2- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

3- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی

4- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی بصورت بخش به بخش

5- آموزش تهیه فصل 1و2 و تایید توسط استاد

6- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

7- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشد زبان شناسی

8- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

9- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

10- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان شناسی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.